Domov Blog
Co je software pro správunabíjení EV?

Co je software pro správunabíjení EV?

Čas: March 5th at 10:58am

Some Společné rysy softwaru pro správunabíjení EV zahrnují:

 1. real-time Monitoring: Software vám umožňuje sledovat stavnabíjecích stanic v reálném-time, včetně informací o stavunabíjení, využití energie, energie energie, využití energie, využití energie, energie , a dostupnánabíjecí kapacita. Sledujtenabíjecí relace a generují faktury, což usnadňuje podnikům účtovat své zákazníky za použité elektřiny. .
 2. analytics and Reporting: Software poskytuje podrobné analytické a zprávy, které vám umožňují sledovat vzorce využití, identifikovat trendy a přijímat rozhodnutí o datech. Amework softwaru pro správunabíjení EV obvykle obsahujenásledující komponenty:
 3. Charging Station Hardware: EVnabíjecí stanice jsou vybaveny hardwarem, který jim umožňuje připojit se k internetu a komunikovat se softwarem.
 4. communication. Protokoly: Nabíjecí stanice komunikují se softwarem pomocí standardních komunikačních protokolů, jako je OCPP (protokol o otevřenémnáboji) a HTTP (protokol přenosu Hypertext). Uživatelé k přístupu k softwaru odkudkoli a usnadňují správu a škálovánínabíjecí infrastruktury. Systémy řízení energie a technologie inteligentních mřížek. Ovládejtenabíjecí stanice, zobrazujte data využití a analýzu využití a spravujte uživatelské účty a kontrolu přístupu. jejichnabíjecí infrastruktura. Nadvantage
 5. -Country
creation Time


1garmpoint

  larget evnabíjecí síťna světě, pokročilé funkce pro správu flotily, vysoká uptime
 1. usa
 2. 2007 \
 3. 2007 \--
 4. 2
 5. greenlots-
 6. open standardy
 7. Based Platform, přizpůsobitelná řešení, škálovatelná pro různé obchodní potřeby-

2008

3enel x \\ \integrated Smart Energy Solutions, Global Reach s operacemi ve vícenež 35 zemích

italy 2008 4 ev Connect modular, přizpůsobitelná platforma, reálné monitorování a 24 2009 Based Management Platform, rozmanitá řadanabíjecích řešení usa 2010 webasto live Germany 2015 7 ABB Ability™ Future use platforma, mobilní aplikace pro uživatele, inteligentní možnosti integrace mřížky usa 2016 9 semaconnect 10 delta advanced hardware a software řešení, energetická efektivita a spolehlivost, globální Přítomnost ve vícenež 160 zemích taiwan 1971 11 Based Platform, Advanced Analytics and Reporting, inteligentnínabíjecí schopnosti 2010 12 opconnect open a interoperable platforma, přizpůsobení Řešení pro různé obchodní potřeby, uživatele wide rozsahnabíjecích řešení, snadná to 2010 14 flo smartnabíjecí řešení, reálné monitorování a vykazování, pokročilé schopnosti správy energetiky 15 newmotion largenabíjecí síť v Evropě, bezproblémová roaming a fakturaci, inteligentnínabíjecí schopnosti Netherlands 2009 Simens emobility advancednabíjecí infrastrukturní řešení, škálovatelná a modulární platforma, globální přítomnost ve vícenež 200 zemích 17 ghalfox friendly App App Pro řidiče, funkce pokročilého řízení energie pro firmy chargelab open a interoperable platforma, přizpůsobitelná řešení pro různé obchodní potřeby, reálné monitorování a hlášení 19 Fargengrid Ofordable a snadné use platformy, inteligentní možnostinabíjení,navržené pro rozvíjející se trhy 2017 2017 \ 20 ChargeNet Large chargingnetwork in New Zealand, user 2015
7 Support usa
5 Blinknabíjecí exthesivenabíjecí síť, clou D
-intuitivní uživatelské rozhraní, flexibilní možnosti plateb, kompatibilní s různýminabíjecími stanicemi
proof and scalable platform, compatibility with different charging technologies Switzerland 2017
8 juicebox Cost-effective and easy/to
-open a interoperable platforma, snadná instalace a údržba, pokročilé funkce správy energie usa 2008
emotorwerks cloud-usa
friendly rozhraní usa--2010- 13 evBox
use platforma, kompatibilita s jinou Nabíjení technologií Neherlandlands
-germany 1847
Fastnabíjecí síť v Austrálii, User-australia 2017
time monitorování a hlášení Canada--2016
to-
friendly app for drivers, seamless billing and payments New Zealand
-
 • Předchozí: Budoucnostnabíjení EV: Inovace a pokroky
 • další: Už už
 • Vaše zpráva