Domov Blog
Kalifornie schválila investici $2,9 bln na zdvojnásobení ev nabíječek automobilů ve státě

Kalifornie schválila investici $2,9 bln na zdvojnásobení ev nabíječek automobilů ve státě

Čas: December 20th at 11:49am

The California Energy Commission (CEC) 14. prosince schválila investiční plán ve výši 2,9 miliardy dolarůna zrychlení pokroku směrem k cílůmnabíjení elektrických vozidel a paliva v vodíku. 90 000novýchnabíjecích příspěvkůna elektrické vozidlo, vícenež dvojnásobek již dřívenainstalovaných. V kombinaci s financováním od veřejných služeb a dalších programů se očekává, že investice zajistí, že stát splní svůj cíl 2025nasazení 250 000nabíjecích příspěvků ve státě, dodal CEC. Podpora média

a těžká

Duty Zero
emission vozidla a hlavní komisařka CEC Patty Monahan uvedla ve svém prohlášení: „Tato příležitost pomůže jednotlivcům, podnikům a veřejným agenturám lépenabíjetnebo přidat vodíkové palivo do jejich vozidel a zároveň podporovat vznikající vznikající Výroba ekosystému a vytváření pracovních míst. \"


V září schválilo americké ministerstvo dopravy plánynanabíjecí stanice elektrických vozidel ve všech 50 státech, Washingtonu a Portoriku, pokrývající asi 75 000 mil (asi 120 700 kilometrů (asi 120 700 kilometrů ) dálnice. Státy majínyní přístup k vícenež 1,5 miliardám dolarů, aby pomohly budovat pobyty pronabíjení elektrického vozidla. Bílý důmna začátku tohoto roku oznámil, že schválil 35 z 50 státních plánů.

in hybridy do roku 2035.

Vaše zpráva